Art Cafe

Art CafeKultúrne centrum a kaviareňCelý rok (2024) Kategória:Kaviareň

Podrobnosti

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. V októbri 2022 sme oslávili 24 rokov fungovania v rôznych podobách, ako kaviareň, „komunitné centrum“, kultúrny priestor a hudobný klub. K jeho pokračovaniu prispeli viaceré generácie jeho prevádzkovateľov a fanúškov.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru, alebo úspešný kvíz Ludwiga Bagina a Laca Mandora, Múdra Štiavnica. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, hosťujeme festivalové akcie, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, vedecké prednášky, autorské a dramatizované čítania kníh. Celý rok vystavujeme diela talentovaných umelcov podľa výberu kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov, ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov.

E-mail:  artcafe@artcafe.sk

ZĽAVY S KARTOU ŠTIAVNICA PLUS

10% zľava pre držiteľov karty na celý sortiment baru

Viacej

Čas

Celý rok (2024)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *