Kino: Super Mario Bros vo filme

07máj16:0018:00Kino: Super Mario Bros vo filmeAkční hrdinova z videohier na veľkom plátne!16:00 - 18:00 Kategória:Kino

Podrobnosti

ZĽAVA PRE DRŽITEĽOV KARTY: 1€ pri nákupe vstupenky online alebo na mieste

Réžia: Aaron Horvath, Michael Jelenic  •  Scenár: Matthew Fogel  •  Dabbing: Martin Písařík, Robert Hájek, Dušan Kollár, Ivana Korolová, Ondřej Brousek

Na celom svete nenájdete populárnejších inštalatérov, ako sú fúzaté bráchové Mario a Luigi. Legendárne hrdinovia zo slávnych videohier sa vydávajú na filmové plátno v sprievode štúdia Illumination, ktoré stvorilo sériu Ja, zloduch.

Súrodenci Mario a Luigi snívajú o tom, že povedú najlepšiu inštalatérsku firmu v New Yorku, čo im zatiaľ veľmi nevychádza. Možno práve preto sú ochotní vrhať sa aj do úloh, ktoré sú zjavne nad ich nepatrnými silami. Chuť ísť do všetkého po hlave sa im neoplatí vo chvíli, keď vlezú do podozrivo vyzerajúce obrie zelené rúrky a pár sekúnd nato sa jej nekontrolovateľne rútia „kamsi“. Na druhom konci potrubia na ne čaká fantastický svet, ktorého obyvatelia práve riešia dosť podstatný problém. Ohavný jašter Bowser, kráľ jedného z tunajších kráľovstiev, sa totiž rozhodol silou ovládnuť všetky ostatné ríše. V hľadáčiku má predovšetkým Hubové kráľovstvo, ktorého vládkyňu, princeznú Peach, by si navyše rád vzal za manželku.

Viacej

Čas

(Nedeľa) 16:00 - 18:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *