Pi čaj, miláčik!

27okt18:0020:00Pi čaj, miláčik!Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKU18:00 - 20:00 Kultúrne centrumKategória:Divadlo

Podrobnosti

na mieste

Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka – syna producenta, ktorý si ho protekčne „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko. Takto sa začína komédia v podaní takmer „kalamitných“ hercov. Poviete si: Hotová katastrofa! Omyl. Skvelá zábava!

Naša komédia poodhalí oponu divadelného zákulisia.

Kam mnohí nesmú. Ale vy musíte! Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu.

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho DIVADLO.

Divadlo hereckej hravosti, konverzačnej bezprostrednosti,

situačnej ľahkosti, až akrobatickej mrštnosti.

Inscenácia úspešne zabávala divákov tri divadelné sezóny v Divadle Nová scéna Bratislava.

Hrajú:

David Hartl, Julien
Zuzana Tlučková, Klára
Jana Lieskovská / Karin Olasová / Lucia Lapiš, Sofia
Pavol Plevčík / Peter Kočiš, Richard
Martin Kaprálik / Přemysl Boublík, Dominik
Miroslava Drínová / Katarína Ivanková, Brigita
Tibor Halada, Róbert

Vstupné 18€ / 16€ s kartou Štiavnica plus

Upozornenie:

V prípade uplatnenia zľavy Štiavnica plus je majiteľ vstupenky povinný preukázať sa uvedenou kartou pri vstupe na predstavenie. V prípade, že majiteľ sa kartou Štiavnica plus nepreukáže, je povinný doplatiť rozdiel medzi zľavnenou a bežnou cenou predstavenia.

Viacej

Čas

(Piatok) 18:00 - 20:00

Miesto

Kultúrne centrum

Kammerhofská 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *